اخبار
.

تقدیر از افتخارآفرینان دانشگاه علوم پزشکی آبادان

1400/6/14 یکشنبه

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از 5دانشجوی این دانشگاه که در آزمون مرحله اول سیزدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور قبول شدند تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، 5 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان، در مرحله اول این آزمون که به صورت آنلاین و در مراکز آزمون الکترونیک منتخب دانشگاه‌های علوم پزشکی، در ۳۹ حوزه امتحانی و با حضور بیش از ۲۵۰۰ دانشجو برگزار شد، حائز کسب امتیاز قبولی شدند.
مهسا سلطانی و امیرمحمد پارسانهاد، علیرضا جهازی، علیرضا حزبه‌نژاد و علیرضا بالی‌زاده، دانشجویان این دانشگاه هستند که به ترتیب در حیطه‌های آموزش پزشکی، مطالعات میان رشته‌ای(هوش مصنوعی)، کارآفرینی و استدلال بالینی در این آزمون قبول شدند.
دکتر مهشید نقاش‌پور و راحله کوجلو، سرپرست این دانشجویان بوده و دکتر سارا بهادرام، دکتر سمانه هاشمی، دکتر زاهری و دکتر مهسان موسوی در ‌حیطه استدلال بالینی، دکتر هادی کاظمی آرپناهی در ‌حیطه مطالعات میان رشته‌ای و دکتر اسحاق مرادی، در حیطه‌های آموزش پزشکی و کارآفرینی به عنوان مربی ویژه این المپیاد در کنار دانشجویان شرکت کننده حضور داشتند.
در جلسه تقدیر از این افتخارآفرینان دانشگاه علوم پزشکی آبادان، دکتر شکراله سلمان‌زاده، رئیس، دکتر حجت‌اله جانبی، قائم مقام، دکتر سارا مبارک، معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان، دکتر فرشید بهشتی، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران این دانشگاه نیز حضور داشتند.
كلمات كليدی :دانشگاه علوم پزشکی آبادانالمپیاد دانشجویان علوم پزشکیسیزدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشوردانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان