يكشنبه 17 فروردين 1399  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1398/12/18 يكشنبه

پیام تبریک معاون آموزشی به مناسبت ولادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر.

معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی آبادان طی پیامی فرا رسیدن ولادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت..

.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان، متن پیام دکتر کریم مبارک به شرح زیر می باشد:
سیزدهم ماه رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود. امام علی (ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش ، دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.
از پروردگار بی همتا توفیق همگان را در شکر گزاری نعمت ولایت حضرت علی علیه السلام و قدر شناسی از پداران عزیز، خواستارم و حق عظیم پدر بر دوش فرزندان را به خودم و همگان یاد آور شده و از خداوند بزرگ صحت و عافیت دنیا و آخرت را برای پدران در قید حیات و آمرزش و مغفرت واسعه الهی برای پدران از دنیا رفته خصوصا شهدای والا مقام انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت می نمایم.
اینجانب سالروز ولادت حضرت علی(ع)،اسوه خردورزان،حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به همه  اعضای هیات علمی و اساتید، کارکنان و دانشجویان محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ