دوشنبه 4 مرداد 1400  

اخبار

1400/3/13 پنجشنبه

دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزارکننده سومین رویداد سالانه M Talks.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از برگزاری سومین رویداد سالانه M Talks توسط دفتر یوسرن این دانشگاه خبر داد..

.

دکتر سارا مبارک در این خصوص اظهار داشت: دفاتر فعال هر قطب آمایشی، برگزارکننده آن قطب خواهند بود و دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی آبادان نیز در قطب 4 آمایشی، شامل استان‌های خوزستان، هرمزگان، بوشهر و ایلام این رویداد را برگزار خواهد نمود.

وی گفت: این رویداد در 4 مرحله برگزار خواهد شد و در اولین مرحله، شرکت‌کنندگان تنها 6 دقیقه فرصت دارند تا اجراهای علمی خود را به صورت چکیده به نمایش بگذارند و سپس این چکیده‌ها مورد بررسی قرار گرفته و آن‌هایی که حائز امتیاز مورد نظر شدند به مرحله دوم راه پیدا می‌کنند و در این مرحله نیز در بستر مجازی، اجرای 6 دقیقه‌ای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

دکتر مبارک بیان کرد: در مرحله سوم که با توجه به شرایط همه‌گیری حضوری و یا مجازی خواهد بود، نفرات برتر قطب‌ها در قالب رقابت کشوری مطالب خود را ارائه خواهند کرد و افراد برگزیده در مرحله چهارم در سالگرد یوسرن مصادف با شروع سال جدید میلادی، اجراهای خود را به زبان انگلیسی برای اساتید و دانشجویان حاضر اجرا نموده و در نهایت دو نفر برتر این رویداد انتخاب خواهند شد.

وی افزود: آقایان دکتر مسعود فروتن؛ استادیار گروه انگل‌شناسی و دکتر علی سعیدی بروجنی؛ استادیار ایمنی‌شناسی و خانم‌ها دکتر سمانه کریمی؛ استادیار گروه آناتومی و علوم تشریح و دکتر سمانه هاشمی؛ استادیار و فوق تخصص نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی آبادان، به عنوان برگزارکنندگان در این رویداد حضور دارند.

.
آرشیو
كلمات كليدی :سومین رویداد سالانه M Talksدانشگاه علوم پزشکی آبادانیوسرنقطب 4 آمایشی
نسخه قابل چاپ
بیشتر